nr 1358 1354
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Akvarell, Signerad, Sollentuna Kyrka, 57x44cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:15:45
1.500 kr
1.600 kr
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg